ACİL TEKLİF

Dilerseniz hızlı teklif alabilirsiniz

İLETİŞİM

Mobile Report nedir?

Mobile Report’a gelişmiş yönetim paneli ile hangi verilere nasıl ulaşılacağı, veriler arasındaki ilişkilerin nasıl olduğu, verilerin nereden alınacağı bilgileri tanımlanmaktadır. Bu tanımlama bir kez yapılır. Mobile Report, ortamına alınan verileri kullanıcının raporlama ve analiz yapabileceği bir duruma getirmektedir. Kullanıcının hazırlamış olduğu tablolar, grafikler güncelleme yapıldıkça anlık olarak değişmektedir.


Sürükle, bırak, görselleştir

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını hazırlayabilsin. Artık Mobile Report ile bu mümkün. Mobile Report, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış devrim niteliğinde bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.Mobile Report ile verinizi hızla görselleştirin, en ince ayrıntısına kadar sorgulayarak, anında bağlantıları ortaya çıkarın ve fırsatları her açıdan görün.


Tablet Kullanım Rahatlığı ile Mobile Report Parmaklarınızın Ucunda

Mobile Report, Apple iOS ve Android gibi işletim sistemi taşıyan tablet cihazlarda sunulan dokunmatik ekranların avantajını ürününe taşımıştır. Mobile Report, kullanıcı tablet markasına bağımlı kalmadan bir kullanım sunmaktadır.
Mobile Report– Tek Tasarım, Tüm Cihazlar

Mobile Report için hazırlanan tüm raporlarınızı tek tasarım ile hem web hem android, hem de apple cihazlarından çalıştırabilirsiniz.
Mobilde Güvenlik

- Mobil dünyada tartışılan önemli konulardan biri de mobil güvenlik. Bu konu Mobil bir iş zekası platformu için de göz ardı edilemeyecek bir konudur. Mobil uygulamalarla firmanızla ilgili bilgileri son kullanıcının sürekli yanında taşımasına izin vermiş oluyorsunuz. Mobile Report Mobil’de merkezi bir yapıda güvenlik, erişim ve kullanıcı yönetimi uygulamaktadır. Cihaz üzerinde hiçbir verinin saklanmaması ve erişilen cihaza göre veri kısıtlaması gibi özellikler Mobile Report’da öne çıkan güvenlik konularıdır.
- Veritabanı sunucunuzun portunu kesinlikle internete çıkışını yapmadan, ayrı olarak geliştirilmiş web servis katmanı ile beraber en yüksek güvenlik altyapısına sahiptir.