Sıkça Sorulan Sorular

  • Mobile Report nedir?

    Mobile Report, en basit tanımıyla raporlama ve analiz aracıdır. Veriyi dönüştürmede ve bu veriden bilgiye ulaşmada en esnek mobil iş zekası araçlarından biridir.

  • Mobile Report’a gelişmiş yönetim paneli ile hangi verilere nasıl ulaşılacağı, veriler arasındaki ilişkilerin nasıl olduğu, verilerin nereden alınacağı bilgileri tanımlanmaktadır. Bu tanımlama bir kez yapılır. Mobile Report, ortamına alınan verileri kullanıcının raporlama ve analiz yapabileceği bir duruma getirmektedir. Kullanıcının hazırlamış olduğu tablolar, grafikler güncelleme yapıldıkça anlık olarak değişmektedir.

  • Mobile Report için hazırlanan tüm raporlarınızı tek tasarım ile hem web hem android, hem de apple cihazlarından çalıştırabilirsiniz.

  • Tüm ürünlerimiz bizim garantimiz altında teknik servis konusundada büyük kolayıklar ve destekler sunuyoruz.

  • Mobil dünyada tartışılan önemli konulardan biri de mobil güvenlik. Bu konu Mobil bir iş zekası platformu için de göz ardı edilemeyecek bir konudur. Mobil uygulamalarla firmanızla ilgili bilgileri son kullanıcının sürekli yanında taşımasına izin vermiş oluyorsunuz. Mobile Report Mobil’de merkezi bir yapıda güvenlik, erişim ve kullanıcı yönetimi uygulamaktadır. Cihaz üzerinde hiçbir verinin saklanmaması ve erişilen cihaza göre veri kısıtlaması gibi özellikler Mobile Report’da öne çıkan güvenlik konularıdır. Ayrıca, Veritabanı sunucunuzun portunu kesinlikle internete çıkışını yapmadan, ayrı olarak geliştirilmiş web servis katmanı ile beraber en yüksek güvenlik altyapısına sahiptir.